Asta Witkowsky

Asta Witkowsky

Asta Witkowsky od 36 X 54

Länk till objektet hos Sikö Auktioner
Sikö Auktioner
2020-03-18 19:46:00
Slutpris
75 SEK

Avslutade auktioner liknande Asta Witkowsky

Oljemålning, Asta Witkowsky 1905-1968

Oljemålning, Asta Witkowsky (1905-1968)

Metropol
2021-10-11
Slutpris
300 SEK

Metropol
2016-02-29
Slutpris
100 SEK

Metropol
2013-10-28
Slutpris
250 SEK
Asta Nielsen To kompositioner i blåt 2

Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)

Auktionshuset Hørsholm
2023-09-13
Slutpris
650 DKK
ASTA WITKOWSKY. Olja på pannå, signerad och daterad -43.

Gomér & Andersson Linköping
2016-03-15
Slutpris
300 SEK
Foto af Asta Nielsen som Die Schweigende Muse, med dedikation fra Asta Nielsen

Auktionshuset Hørsholm
2021-11-03
Slutpris
325 DKK
Vas, design Asta

Vas, design: Asta

Kaplans Auktioner
2022-12-06
Slutpris
150 SEK
Asta Rossing

Asta Rossing

Sikö Auktioner
2022-12-22
Slutpris
75 SEK
Asta Rossing

Asta Rossing

Sikö Auktioner
2022-12-09
Slutpris
175 SEK
Asta Rossing

Asta Rossing

Sikö Auktioner
2022-12-08
Slutpris
200 SEK