Oljemålning, Asta Witkowsky 1905-1968

Oljemålning, Asta Witkowsky (1905-1968)

Asta Witkowsky (1905-1968), Sverige. Signerad, daterad 47, hus. Olja på pannå, 45x38cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm. Asta Witkowsky, född Lindholm, svensk målare född i Stockholm 1905, död 1968.

Länk till objektet hos Metropol
Metropol
2021-10-11 19:25:50
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande Oljemålning, Asta Witkowsky (1905-1968)