Vas, design: Asta
Vas, design: Asta Strömberg, signerad Strömberg B820, höjd:13,7cm, nagg, något repig
Länk till objektet hos Kaplans Auktioner150 SEK
Avslutade auktioner liknande Vas, design: Asta
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm
120 SEK
Vas
550 SEK
Vas,
600 SEK
Skål
150 SEK
Asta Westermark Florestedt koppar 4 st. ljusgula
650 SEK
Asta Westermark Florestedt skålar 4 st.
500 SEK
375 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
Vas Diamant Asta Strömberg
850 SEK
Asta Westermark Florestedt o Matilda Ström
12 000 SEK