Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)
Olie på lærred. Sign. på bagsiden Asta Nielsen 1961 og 1972. Det ene billede fra 1972 har en afskalning. 55 x 70 cm og 55 x 70 cm.
Länk till objektet hos Auktionshuset HørsholmAuktionshuset Hørsholm
2023-09-13 20:37:00
Slutpris
650 DKK
650 DKK