Asta Rossing
Asta Rossing, pasteller 2st 25,5x35,5
Länk till objektet hos Sikö Auktioner200 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Rossing
Asta Rossing
Asta Rossing, pasteller 2st 43x36 & mindre Läs mer...
75 SEK
Asta Rossing
Asta Rossing, pasteller 2st 43x36 & mindre Läs mer...
175 SEK
Asta Rossing
Asta Rossing, pasteller 3st 27x38,5 & mindre Läs mer...
500 SEK
Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)
Olie på lærred. Sign. på bagsiden Asta Nielsen 1961 og 1972. Det ene billede fra 1972 har en afskalning. 55 x 70 cm og 55 Läs mer...
650 DKK
Foto af Asta Nielsen som 'Die Schweigende Muse', m...
Dedikation: Til Niels Andreas med tak og kærlig hilsen fra Asta Nielsen og Christian Theede Läs mer...
325 DKK
Oljemålning, Asta Witkowsky (1905-1968)
Asta Witkowsky (1905-1968), Sverige. Signerad, daterad 47, hus. Olja på pannå, 45x38cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm. Asta Witkowsky, född Lindholm, svensk målare född i Stockholm Läs mer...
300 SEK
Vas, design: Asta
Vas, design: Asta Strömberg, signerad Strömberg B820, höjd:13,7cm, nagg, något repig Läs mer...
150 SEK
C. Rossing & Co. Snild. Mindre såmaskiner, metal ...
C. Rossing & Co. Snild. Mindre såmaskiner, metal, kan monteres på kosteskaft, L. 10-27 cm. Brugsspor. (2) Läs mer...
300 DKK
Babygrind Babydan Asta
Babygrind Babydan Asta Läs mer...
125 SEK
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm, bredd 16 cm, vikt 2,7 kg Läs mer...
120 SEK