Asta Holmberg (1900-1982)
Olja på duk, Stockholmsmotiv. Signerad och daterad 46. (37x45)
Länk till objektet hos Dalarnas Auktionsbyrå AB250 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg (1900-1982)
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
300 SEK
Asta Holmborg oljemålning
1 200 SEK
Oljemålning, Asta Holmberg (1900-1982)
100 SEK
100 SEK
Tavla olja på duk sign Asta Holmberg
77 x 89 cm Läs mer...
225 SEK
Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)
650 DKK
325 DKK
Oljemålning, Asta Witkowsky (1905-1968)
300 SEK
Oljemålning, Eva Holmberg-Jacobsson (1910-2003)
250 SEK