Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
ASTA HOLMBERG (1900-1982): Vy från Fjällgatan på Södermalm, signerad Asta Holmberg, olja på duk, 32,5x46,5 cm. 712201.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk300 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
Asta Holmborg oljemålning
1 200 SEK
Johan Fredrik Isberg Södermalm Fjällgatan
1 700 SEK