Asta Holmberg oljemålning
ASTA HOLMBERG (1900-1982): ´´Nr 1 Spansk Landskap´´, signerad Asta Holmberg samt a tergo, olja på duk, ca 58x66 cm. Smärre slitage.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk300 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmborg oljemålning
1 200 SEK
Oljemålning, Asta Holmberg (1900-1982)
100 SEK
100 SEK
300 SEK
Oljemålning, Asta Holmberg
100 SEK
Oljemålning, Asta Holmberg
150 SEK