Avslutade auktioner liknande Uppsala auktionskammare
300 SEK
Slitage. Läs mer...
400 SEK
AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.
400 SEK
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st.
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st. Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Uppsala Auktionskammare, Crafoords i Lund, Bruun Rasmussen, Göteborgs Auktionsverk, Ebberöds, Falkloos, m.fl. Kataloger från åren 1979 Läs mer...
525 SEK
750 SEK
1 000 SEK
Penselvas, Kina, 1800-tal
2 100 SEK
Alfred Wahlnber
4 000 SEK
Gösta Adrian-Nilsson 1952
9 000 SEK
Lennart Jirlow (1936–2020)
210 000 SEK