405947. PARTI KATALOGER, Stockholms Auktionsverk och Uppsala Auktionskammare, ca 4 flyttkartonger.

Ej genomgångna. Obetydligt slitage.

Länk till objektet hos Bukowskis market
Bukowskis market
2013-04-08 18:32:00
Slutpris
750 SEK

Avslutade auktioner liknande 405947. PARTI KATALOGER, Stockholms Auktionsverk och Uppsala Auktionskammare, ca 4 flyttkartonger.

AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.

AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.

Kolonn
2014-05-21
Slutpris
400 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk och Bukowski 65

Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk och Bukowski.Kataloger från Stockholms Auktionsverks och Bukowskis specialauktioner år 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 och 2015. Totalt 65. Bruksslitage, lästa. Läs mer...

Malmö
2015-09-09
Slutpris
300 SEK
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st.

Stor samling auktionskataloger, ca 100 st. Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Uppsala Auktionskammare, Crafoords i Lund, Bruun Rasmussen, Göteborgs Auktionsverk, Ebberöds, Falkloos, m.fl. Kataloger från åren 1979 Läs mer...

Lauritz - SE, Helsingborg, Garnisonsg.
2010-12-16
Slutpris
525 SEK

2014-02-28
Slutpris
1 000 SEK
Söderlund väggpendyl

Söderlund väggpendyl

VÄGGPENDYL, omkring 1900, gustaviansk stil, bronserad, urtavla märkt Söderlund Uppsala, träskuren dekor, verket märkt Lenzkirch 1 Million, höjd 96 cm. Visst slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar Läs mer...

2017-10-20
Slutpris
2 200 SEK
302964. PARTI AUKTIONSKATALOGER, Sverige och Internationellt, 20 st, 2003-2011.

Bukowskis market - Stockholm
2012-03-20
Slutpris
300 SEK