405947. PARTI KATALOGER, Stockholms Auktionsverk och Uppsala Auktionskammare, ca 4 flyttkartonger.
Ej genomgångna. Obetydligt slitage.
Länk till objektet hos Bukowskis market750 SEK
Avslutade auktioner liknande 405947. PARTI KATALOGER, Stockholms Auktionsverk och Uppsala Auktionskammare, ca 4 flyttkartonger.
AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.
400 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk och Bukowski.Kataloger från Stockholms Auktionsverks och Bukowskis specialauktioner år 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 och 2015. Totalt 65. Bruksslitage, lästa. Läs mer...
300 SEK
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st.
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st. Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Uppsala Auktionskammare, Crafoords i Lund, Bruun Rasmussen, Göteborgs Auktionsverk, Ebberöds, Falkloos, m.fl. Kataloger från åren 1979 Läs mer...
525 SEK
1 000 SEK
Söderlund väggpendyl
VÄGGPENDYL, omkring 1900, gustaviansk stil, bronserad, urtavla märkt Söderlund Uppsala, träskuren dekor, verket märkt Lenzkirch 1 Million, höjd 96 cm. Visst slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar Läs mer...
2 200 SEK
300 SEK