302964. PARTI AUKTIONSKATALOGER, Sverige och Internationellt, 20 st, 2003-2011.
Stockholms Auktionsverk, Uppsala Auktionskammare, Bruun Rasmussen, Christies, Dorotheum, Lempertz, Bukowskis.
Länk till objektet hos Bukowskis market - Stockholm300 SEK
Avslutade auktioner liknande 302964. PARTI AUKTIONSKATALOGER, Sverige och Internationellt, 20 st, 2003-2011.
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, ca 200 st, Sverige, bl a Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Nordéns, Nutida och Moderna, Specialauktioner, ca 1990-tal och framåt, samtliga är bildkataloger. Läs mer...
3 400 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Moderna, specialauktioner, 1985-2017. Varierande kondition. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis m.m. bl a, Klassiska, specialauktioner. Slitage. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis, bl a Contemporary, Klassiska, specialauktioner. 342701. Läs mer...
3 400 SEK
AUKTIONSKATALOGER, Sverige, England, Norge, Danma...
4 Flyttkartonger Auktionskataloger. Läs mer...
300 SEK
Sigvard bernadotte, Kontakt: Marianne Bernadotte. ...
Kontakt: Marianne Bernadotte. Nu finns chansen att ropa in en tavla med kunglig bakgrund. Stadsbruden Marianne Bernadotte skänker en tavla av Sigvard Bernadotte. Den heter Läs mer...
12 000 SEK
Arne Blomberg, hänge, 'The Cave' i 18K briljant 0...
Arne Blomberg (1930-2006). En handgjord hänge The Cave (ex. 2 av 8) från kollektionen Nature of Sweden utförd i 18k guld prydd med en briljantslipad Läs mer...
5 600 SEK
Arne Blomberg, Ring, 18 K briljant 0.10 ct
Arne Blomberg (1930-2006). En handgjord ring (ex. 5 av 5) från kollektionen Nature of Sweden utförd i 18k guld prydd med en briljantslipad diamant på Läs mer...
6 200 SEK
Arne Blomberg, hänge, 'The Cave' i 18K briljant 0...
Arne Blomberg (1930-2006). En handgjord hänge The Cave (ex. 2 av 8) från kollektionen Nature of Sweden utförd i 18k guld prydd med en briljantslipad Läs mer...
5 600 SEK
Wiwen Nilsson. Halsband med stavar
Wiwen Nilsson Halsband med stavar i sterlingsilver. Halsband med 55 stavlänkar. Längd på stav ca 0,5 cm. Längd ca 67 cm. Märkt med Wiwen Nilsson, Läs mer...
7 800 SEK