ASTA FAGERLUND. Olja på duk.
Figurscen, signerad a tergo daterad 1969, 65x72 cm. Mindre ytslitage.
Länk till objektet hos Halmstads Auktionskammare EF1 702 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA FAGERLUND. Olja på duk.
Bruno Fagerlund
250 SEK
Bruno Fagerlund
50 SEK
Asta Bäckman (1914-1993)
300 SEK
Oidentifierad
100 SEK
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
300 SEK
JÖRGEN FAGERLUND, olja på duk, fjällmotiv
Signerad. Läs mer...
200 SEK
Olja på duk, signerad, Jörgen Fagerlund.
100 SEK
Olja på Duk J Fagerlund 81x61cm
200 SEK
Tavla olja på duk sign Asta Holmberg
77 x 89 cm Läs mer...
225 SEK