Asta Bäckman 1914-1993

Asta Bäckman (1914-1993)

Olja på duk, skogsbild. Signerad. (67x85)

Länk till objektet hos Dalarnas Auktionsbyrå AB
Dalarnas Auktionsbyrå AB
2022-10-23 12:20:00
Slutpris
300 SEK

Avslutade auktioner liknande Asta Bäckman (1914-1993)