ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.
79,5 x 63,5 cm.
Länk till objektet hos Auktionshuset Thelin & Johansson300 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
300 SEK
900 SEK
Asta Holmberg oljemålning
300 SEK
Nanna Holmberg
350 SEK
Oljemålning, Sixten Holmberg. Signerad
100 SEK
Oljemålning, Victor Lagerström (1864-1948)
400 SEK
Christina Mårtensson Holmberg
400 SEK
Oljemålning, Johan Krouthén (1858-1932)
3 000 SEK
Eva Holmberg-Jacobsson
1 600 SEK
Tavla olja på duk sign Asta Holmberg
77 x 89 cm Läs mer...
225 SEK