Div auktionsgods 2 partier
Bla, ljusstakar, kanna, väggkonsoler m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk700 SEK
Avslutade auktioner liknande Div auktionsgods 2 partier
2 parti div. auktionsgods
200 SEK
Div auktionsgods
350 SEK
Div auktionsgods, 12 delar
400 SEK
Parti div auktionsgods, bl a porslin
100 SEK
Parti div auktionsgods
100 SEK
2 partier div. auktionsgods
200 SEK
150 SEK
3 partier div. auktionsgods
300 SEK
3 partier div. auktionsgods
900 SEK
Parti med 78v - 45v skivor
250 SEK