Div auktionsgods, 12 delar
Bla, bordslampa, koppar, cabaret digsmed m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk400 SEK
Avslutade auktioner liknande Div auktionsgods, 12 delar
450 SEK
700 DKK
Villeroy & Boch: 'Naif' service af porcelæn (98)
4 200 DKK
9 506 SEK
900 DKK
Samling div. sølv (22)
4 400 DKK
900 DKK
1 100 DKK
3 600 DKK
En samling bliklegetøj, 1950-70'erne (17)
550 DKK