3 partier div. auktionsgods
bla. Barbie, gjutjärnsmortel och gamla sedlar
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk900 SEK
Avslutade auktioner liknande 3 partier div. auktionsgods
2 parti div. auktionsgods
Bestick, dosa Stockholm, trädgårdstomtar, ljusstakar, schackfigurer Läs mer...
200 SEK
Div auktionsgods
Bla, bordslampa B Vallien, nysilverbrickor m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
350 SEK
Div auktionsgods 2 partier
Bla, ljusstakar, kanna, väggkonsoler m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
700 SEK
Div auktionsgods, 12 delar
Bla, bordslampa, koppar, cabaret digsmed m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
400 SEK
Parti div auktionsgods, bl a porslin
Läs mer...
100 SEK
Parti div auktionsgods
Läs mer...
100 SEK
2 partier div. auktionsgods
Läs mer...
200 SEK
2 parter med div. auktionsgods, Bl a kristall, fat...
Läs mer...
150 SEK
3 partier div. auktionsgods
Läs mer...
300 SEK
Parti med 78v - 45v skivor
och div. auktionsgods Läs mer...
250 SEK