ASTA HOLMBERG. Kvinnoporträtt. Olja på duk, signerad.
79 x 63 cm.
Länk till objektet hos Auktionshuset Thelin & Johansson AB300 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA HOLMBERG. Kvinnoporträtt. Olja på duk, signerad.
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
300 SEK
Nanna Holmberg
350 SEK
Martin Mijtens d.y (van Meytens), hans krets
48 000 SEK
Oljemålning, Eva Schillberg (1881-1967)
400 SEK
Eero Järnefelt
2 750 EUR
Oljemålning, Sixten Holmberg. Signerad
100 SEK
Christina Mårtensson Holmberg
400 SEK
Oljemålning, Sam Uhrdin (1886-1964)
1 500 SEK
Eva Holmberg-Jacobsson
1 600 SEK