Lot med smycken och ädelstenar (16)
Sex halsband i form av silverstavar varvat med ädelstenar. Stämplade 835, S samt kattfot. Längd ca 48,0 cm. Ett kort silverhalsband med ametister. Ett armband med olika ädelstenar.Längd ca 19,0 cm. Åtta rader med olika ädelstenar. Oanvänt.
725 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med smycken och ädelstenar (16)
SCARF, CARTIER, 100%
1 100 SEK
Samling Smycken Tennbroderi 1900-tal (6 delar)
700 SEK
PARTI / LOT. Smycken, en viss del silver.
*M Läs mer...
350 SEK
Lot med smycken, spännen och sigill (9)
1 550 SEK
Lot med smycken, bl.a. (6)
300 SEK
Lot med smycken och delar (7)
750 SEK
1 600 SEK
Lot med smycken (5)
875 SEK
Lot med smycken (12)
1 600 SEK
1 850 SEK