Avslutade auktioner liknande uppsala auktionsverk
Söderlund väggpendyl
VÄGGPENDYL, omkring 1900, gustaviansk stil, bronserad, urtavla märkt Söderlund Uppsala, träskuren dekor, verket märkt Lenzkirch 1 Million, höjd 96 cm. Visst slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar Läs mer...
2 200 SEK
AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.
400 SEK
1 000 SEK
750 SEK
300 SEK
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st.
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st. Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Uppsala Auktionskammare, Crafoords i Lund, Bruun Rasmussen, Göteborgs Auktionsverk, Ebberöds, Falkloos, m.fl. Kataloger från åren 1979 Läs mer...
525 SEK