Akvarell, Asta Bäckman 1914-1993

Akvarell, Asta Bäckman (1914-1993)

Asta Bäckman (1914-1993), Sverige. Uteservering Teneriffa, signerad. Motivet: 30x40. Asta Bäckman, svensk bildkonstnär född 1914 i Botkyrka, död 1993 i Salem.

Länk till objektet hos Metropol
Metropol
2019-04-29 18:57:02
Slutpris
100 SEK

Inga auktioner liknande Akvarell, Asta Bäckman (1914-1993) hittades.