Auktionshammer af palisander
Auktionshammer af palisander med montage af sterlingsølv L. 23 cm., stemplet 830s samt med inskription; Nilfisk Klubben1928 Januar 1953. Fremstår med brugsspor.
400 DKK
Avslutade auktioner liknande Auktionshammer af palisander
Auktionshammer
650 DKK
Auktionshammer
300 DKK
1 200 DKK
450 DKK
1 100 DKK
1 400 DKK
1 500 DKK
Poul Hundevad
9 600 SEK
Dansk Design: Reolsystem af palisander, 1960'erne
2 600 DKK
Dansk møbelproducent: Sofabord - palisander
550 DKK