Silverco auktionshammer med hammerbræt af sortlakeret træ,  montering af sølv. 2

Silverco auktionshammer med hammerbræt af sortlakeret træ, montering af sølv. (2)

Silverco auktionshammer med hammerbræt af sortlakeret træ, montering af sølv, stemplet Silverco 830s. Hammer L. 17,5 cm. Fremstår med brugsspor, lette mærker. (2)

Lauritz - Vejle
2018-01-11 20:06:00
Slutpris
450 DKK

Inga auktioner liknande Silverco auktionshammer med hammerbræt af sortlakeret træ, montering af sølv. (2) hittades.