Asta Ring Schultz, olie på lærred, 'Den enlige Høj og Ebeltoft Vig' (cd)
Den enlige Høj og Ebeltoft Vig af Asta Ring Schultz (1895-1878), olie på lærred. Sign. ARS. 33 x 37 cm (43 x 47)
300 DKK
Avslutade auktioner liknande Asta Ring Schultz, olie på lærred, 'Den enlige Høj og Ebeltoft Vig' (cd)
Asta Ring Schultz. Skyernes Leg, Mols 1969 (cd)
350 DKK
300 DKK
Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)
650 DKK
975 DKK
950 DKK
425 DKK
325 DKK
Asta Ring Schultz, olie på lærred
1 350 DKK
800 DKK
Asta Ring Schultz 1895-1978 cd
1 100 DKK