Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, 1960'erne
Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, sign. Strömberg B 942. Udført hos Strömbergshyttan, 1960erne. H. 27 cm.
350 DKK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, 1960'erne
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
Parti diverse
400 SEK
50 SEK
ASTA STRÖMBERG, VAS
2 000 SEK
450 DKK
ASTA STRÖMBERG, VAS
1 000 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
1 200 SEK
Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
2 400 SEK
Gunnar Nylund 'Shark Tooth' Vas 1900-tal
1 300 SEK
300 DKK