Asta Strömberg, skål i glas samt Nittsjö skål i keramik
Signerad Höjd 12cm, diameter 23cm
Länk till objektet hos Markus Auktioner50 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg, skål i glas samt Nittsjö skål i keramik
140 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
120 SEK
Parti diverse
400 SEK
ASTA STRÖMBERG, VAS
2 000 SEK
ASTA STRÖMBERG, VAS
1 000 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
1 200 SEK
Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
2 400 SEK
Parti glas och keramik
300 SEK
350 DKK