Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
ASTA STRÖMBERG, "Prisma", Strömbergshyttan, blåtonat glas, VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, numrerad och signerad LH 1418, höjd 21,5 resp 22 cm. 585124.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 400 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
450 SEK
Vaser, 2 st. Vicke Lindstrand (1904-1983)
300 SEK
Vicke Lindstrand
2 000 SEK
Asta Strömberg vaser 13 st
8 600 SEK
Vicke Lindstrand och Gerda Strömberg vaser
550 SEK
Vaser, ett par
450 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
2 200 SEK
Vicke Lindstrand
2 000 SEK
Vaser, 3 st
700 SEK