Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion
BÖRJE DORCH (född 1929): Ingemar Johansson, "The Champ 1959-60", tusch och blyerts, signerad och daterad Börje Dorch 2003, 39x29 cm. 371621.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk300 SEK
Avslutade auktioner liknande Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion
Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion
1 000 SEK
Börje Dorch illustrationer
400 SEK
Alfabilder 90 st 1997 Autografer Sport
4 000 SEK
Mått 59 x 39 cm. Läs mer...
300 SEK
Boxning: Ingo, Dempsey mfl, Sportauktion
BOXNING: INGEMAR "INGO" JOHANSSON (1932-2009), signerat program, "Professionell Boxning, Kungl.Hallen Stockholm, Söndagen den 15 april 1956, Hans Friedrich vs. Ingemar Johansson, även signerat av Ingos Läs mer...
500 SEK
Autografer Tre Kronor 1957, Ingo, Sportauktion
1 600 SEK
Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion
1 000 SEK