Slutpris:
300 SEK

BÖRJE DORCH (född 1929): Ingemar Johansson, "The Champ 1959-60", tusch och blyerts, signerad och daterad Börje Dorch 2003, 39x29 cm

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-03-26 16:28:00

Avslutade auktioner liknande Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion Down arrow

Slutpris:
1 000 SEK

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-02-27

Slutpris:
400 SEK

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-04-06

Slutpris:
500 SEK

BOXNING: INGEMAR "INGO" JOHANSSON (1932-2009), signerat program, "Professionell Boxning, Kungl.Hallen Stockholm, Söndagen den 15 april 1956, Hans Friedrich vs. Ingemar Johansson, även signerat av Ingos Läs mer…

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-02-27

Slutpris:
2 800 SEK

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, mestadels fotboll bla Nacka Skoglund (3), Kalle Svensson, Engelska landslagsspelare 1956: Billy Wrigt, Tommy Taylor, Duncan Edwards mfl, Ingemar Johansson, friidrott mm, Läs mer…

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-02-27

Slutpris:
1 600 SEK

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-02-27

Slutpris:
1 000 SEK

Auktionshus:
http://www.stadsauktion.se

Avslutades:
2016-02-27

Slutpris:
300 SEK

Mått 59 x 39 cm. Läs mer…

Auktionshus:
Stadsauktion Sundsvall AB

Avslutades:
2015-04-06