Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion

BÖRJE DORCH (född 1929): Nacka Skoglund - Sveriges bäste dribbler, signerad och daterad Börje Dorch 2003, blandteknik, 41,5x31 cm. 359542.

Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk
2016-02-27 00:00:00
Slutpris
1 000 SEK

Avslutade auktioner liknande Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion

Börje Dorch akvarell Nacka Skoglund

2020-04-03
Slutpris
1 600 SEK
Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion

2016-03-26
Slutpris
300 SEK
BÖRJE DORCH. Nacka Skoglund. Blandteknik, signerad och daterad -90.

Auktionshuset Thelin & Johansson
2016-10-16
Slutpris
300 SEK
Autografer av Pelé, Nacka Skoglund  Sportauktion

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, Fotbolls-VM 1958: Brasilien, Frankrike, Sovjet, Mexico, Klubblag: Arsenal, Juvenus, Lokomotiv, Udinese, Övrigt fotboll: enstaka av svenska VM-58 spelare (Liedholm, Gren, Simonsson, Kalle Läs mer...

2016-02-27
Slutpris
7 400 SEK
Börje Dorch blandteknik

Börje Dorch blandteknik

2012-07-24
Slutpris
2 200 SEK
Autografer bla Manchester United -58, Sportauktion

2016-02-27
Slutpris
5 600 SEK
Autografer Ingo, Nacka mfl  Sportauktion

Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion

2016-02-27
Slutpris
1 000 SEK