Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion
BÖRJE DORCH (född 1929): Nacka Skoglund - Sveriges bäste dribbler, signerad och daterad Börje Dorch 2003, blandteknik, 41,5x31 cm. 359542.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk1 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion
Börje Dorch akvarell Nacka Skoglund
1 600 SEK
Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion
300 SEK
300 SEK
Autografer av Pelé, Nacka Skoglund Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, Fotbolls-VM 1958: Brasilien, Frankrike, Sovjet, Mexico, Klubblag: Arsenal, Juvenus, Lokomotiv, Udinese, Övrigt fotboll: enstaka av svenska VM-58 spelare (Liedholm, Gren, Simonsson, Kalle Läs mer...
7 400 SEK
Börje Dorch blandteknik
2 200 SEK
Autografer bla Manchester United -58, Sportauktion
5 600 SEK
Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion
1 000 SEK