VASER, 3 st, glas, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerade.
Höjd 20,5, 29,5 och 35,5 cm.
Länk till objektet hos Växjö Auktionskammare1 854 SEK
Avslutade auktioner liknande VASER, 3 st, glas, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerade.
Asta Strömberg vaser 13 st
8 600 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
600 SEK
140 SEK
Gunnar Nylund vaser
5 800 SEK
Asta Strömberg vaser
1 600 SEK
Asta Strömberg
100 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
1 200 SEK
Vas,
600 SEK
450 SEK