Asta Strömberg, vaser, 2 st, signerade, h 21 cm och 14,5 cm
Asta Strömberg, vaser, 2 st, signerade, h 21 cm och 14,5 cm, vikt 1,2 kg och 0,7 kg
Länk till objektet hos Karljohan Auktioner450 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg, vaser, 2 st, signerade, h 21 cm och 14,5 cm
Asta Strömberg vaser 13 st
8 600 SEK
Asta Strömberg vaser
1 600 SEK
Gunnar Nylund vaser
5 800 SEK
ASTA STRÖMBERG, VASER, TVÅ ST
1 400 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
600 SEK
Asta Strömberg
100 SEK
VAS, troligen Asta Strömberg, Strömbergshyttan
2 000 SEK
Vaserna H: 12 cm Läs mer...
125 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
1 200 SEK