AUKTIONSKATALOGER, 105 st. Stockholms Auktionsverk, 1970-1994.
45 Kvalitetsauktion, 1970-1992n
Länk till objektet hos Nyköpings auktionsverk300 SEK
Avslutade auktioner liknande AUKTIONSKATALOGER, 105 st. Stockholms Auktionsverk, 1970-1994.
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, 54 dlr, varav 26 st Stockholms Auktionsverk kvalitetsauktioner mellan åren 1966-1990, 19 Stockholms Auktionsverk specialauktioner blandat mellan åren 1968-1994, 5 Bukowskis auktionskataloger mellan åren Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger Stockholms Auktionsverk
AUKTIONSKATALOGER, 36 st., Stockholms Auktionsverk, 1970-2000-tal, höjd ca 22-27 cm. Slitage, fläckar. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk och Buk...
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk och Bukowski.Kataloger från Stockholms Auktionsverks och Bukowskis specialauktioner år 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 och 2015. Totalt 65. Bruksslitage, lästa. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, ca 200 st, Sverige, bl a Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Nordéns, Nutida och Moderna, Specialauktioner, ca 1990-tal och framåt, samtliga är bildkataloger. Läs mer...
3 400 SEK
STORT PARTI AUKTIONSKATALOGER, 2-lådor.
Falkkloo´s. Stockholms Auktionsverk, Bruun Rasmussen mm. Ytslitage. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Moderna, specialauktioner, 1985-2017. Varierande kondition. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk
Stockholms Auktionsverk, med slutprislistor, 2 kartonger. Läs mer...
500 SEK
Antikavriats- och auktionskataloger, 60 vol.
ANTIKVARIATS- OCH AUKTIONSKATALOGER (60). Parti innehållande bland andra Antikvariatskataloger från Björck & Börjesson (nr. 190, 212, 227, 243, 250, 267, 277, 284, 287, 293, 300, Läs mer...
400 SEK
Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis m.m. bl a, Klassiska, specialauktioner. Slitage. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis, bl a Contemporary, Klassiska, specialauktioner. 342701. Läs mer...
3 400 SEK