Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis, bl a Contemporary, Klassiska, specialauktioner. 342701.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk3 400 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger Sverige
Auktionskataloger
Auktionskataloger. Läs mer...
50 SEK
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st Läs mer...
100 SEK
Auktionskataloger
Auktionskataloger Läs mer...
50 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, ca 200 st, Sverige, bl a Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Nordéns, Nutida och Moderna, Specialauktioner, ca 1990-tal och framåt, samtliga är bildkataloger. Läs mer...
3 400 SEK
Ivar Kreugers auktionskataloger
Collection Ivar Kreuger. [+] 2:dra konstauktion Ivar Kreuger. Auktionskatalog N:o. 10-11. Stockholm, Svensk-Franska Konstgalleriet, 1932 4:o. 30 x 23 cm. 136; + 120 sid. Illustrerade. Läs mer...
4 500 SEK
Antikavriats- och auktionskataloger, 60 vol.
ANTIKVARIATS- OCH AUKTIONSKATALOGER (60). Parti innehållande bland andra Antikvariatskataloger från Björck & Börjesson (nr. 190, 212, 227, 243, 250, 267, 277, 284, 287, 293, 300, Läs mer...
400 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Moderna, specialauktioner, 1985-2017. Varierande kondition. Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger China Guardian Auctions
AUKTIONSKATALOGER, 9 st., China Guardian Auctions Co, 2016, ca 31x23 cm, 27x21 cm. Slitage, veck, något deformerade . Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger
AUKTIONSKATALOGER, 54 dlr, varav 26 st Stockholms Auktionsverk kvalitetsauktioner mellan åren 1966-1990, 19 Stockholms Auktionsverk specialauktioner blandat mellan åren 1968-1994, 5 Bukowskis auktionskataloger mellan åren Läs mer...
300 SEK
Auktionskataloger Sverige
AUKTIONSKATALOGER, större antal, Sverige, Stockholms Auktionsverk och Bukowskis m.m. bl a, Klassiska, specialauktioner. Slitage. Läs mer...
300 SEK