LJUSSTAKAR/VASER, 2 st, glas, Asta Strömberg, sign.
Höjd 10-13 cm.
Länk till objektet hos Gomér & Andersson450 SEK
Avslutade auktioner liknande LJUSSTAKAR/VASER, 2 st, glas, Asta Strömberg, sign.
450 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
Asta Strömberg vaser 13 st
8 600 SEK
Asta Strömberg vaser
1 600 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
1 200 SEK
Gunnar Nylund vaser
5 800 SEK
ASTA STRÖMBERG, VASER, TVÅ ST
1 400 SEK
Vaserna H: 12 cm Läs mer...
125 SEK
Parti diverse
400 SEK
Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
2 400 SEK