Parti diverse auktionsgods
Bl a ko-horn
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk100 SEK
Avslutade auktioner liknande Parti diverse auktionsgods
![Välgörenhetsauktion till förmån för Ukraina, osålt auktionsgods säljes i dess helhet](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/3827-valgorenhetsauktion-till-forman-for-ukraina_300.jpg)
Välgörenhetsauktion till förmån för Ukraina, ...
- Osålt auktionsgods säljes i dess helhet till förmån för Ukraina. Läs mer...
450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på pannå "Auktions...
höjd 40 cm, bredd 55 cm. mindre åldersslitage. Läs mer...
505 SEK
![Fasadskylt,](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/40178-fasadskylt_300.jpg)
Fasadskylt,
Auktionsgods, Antik & Antikhandel, plåt, med belysning, modell äldre, 67x115 ca. Läs mer...
1 400 SEK
Diverse auktionsgods, 8 delar
Skulpturer, ljusstakar, bordslampor, vägglampor Läs mer...
200 SEK
![2 partier med diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/4125129-2-partier-med-diverse-auktionsgods_300.jpg)
2 partier med diverse auktionsgods
Läs mer...
350 SEK
![2 partier diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/4125144-2-partier-diverse-auktionsgods_300.jpg)
2 partier diverse auktionsgods
Bl a metall Läs mer...
200 SEK
![5 partier diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/4125315-5-partier-diverse-auktionsgods_300.jpg)
5 partier diverse auktionsgods
Bl a koppar och tenn. Läs mer...
350 SEK
![Diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/3990606-diverse-auktionsgods_300.jpg)
Diverse auktionsgods
3 st glas, Snäcka samt Figuriner, 3 st Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK
![3 partier diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/3992299-3-partier-diverse-auktionsgods_300.jpg)
3 partier diverse auktionsgods
Porslin, tenn, nysilver mm. Ljusstake Gusum. Ej genomgånget, skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK
![Hyllplan diverse auktionsgods](https://bilder.xn--vadrdenvrd-s5af.se/3992302-hyllplan-diverse-auktionsgods_300.jpg)
Hyllplan diverse auktionsgods
Bordslampor, vaser, ytterfoder mm. Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK