Hyllplan diverse auktionsgods
Bordslampor, vaser, ytterfoder mm. Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma.
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk200 SEK
Avslutade auktioner liknande Hyllplan diverse auktionsgods
450 SEK
Nils Strinning
4 000 SEK
Poul Cadovius
29 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 400 SEK
Nils Strinning
3 250 SEK
Poul Cadovius
8 450 SEK
Sideboard, Ulferts, 1960-tal.
3 700 SEK
10 400 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
6 300 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
2 000 SEK