Diverse auktionsgods, 8 delar
Skulpturer, ljusstakar, bordslampor, vägglampor
Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk200 SEK
Avslutade auktioner liknande Diverse auktionsgods, 8 delar
Välgörenhetsauktion till förmån för Ukraina, ...
- Osålt auktionsgods säljes i dess helhet till förmån för Ukraina. Läs mer...
450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på pannå "Auktions...
höjd 40 cm, bredd 55 cm. mindre åldersslitage. Läs mer...
505 SEK
Fasadskylt,
Auktionsgods, Antik & Antikhandel, plåt, med belysning, modell äldre, 67x115 ca. Läs mer...
1 400 SEK
2 partier med diverse auktionsgods
Läs mer...
350 SEK
2 partier diverse auktionsgods
Bl a metall Läs mer...
200 SEK
5 partier diverse auktionsgods
Bl a koppar och tenn. Läs mer...
350 SEK
Diverse auktionsgods
3 st glas, Snäcka samt Figuriner, 3 st Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK
3 partier diverse auktionsgods
Porslin, tenn, nysilver mm. Ljusstake Gusum. Ej genomgånget, skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK
Hyllplan diverse auktionsgods
Bordslampor, vaser, ytterfoder mm. Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
200 SEK
2 parti div. auktionsgods
Bestick, dosa Stockholm, trädgårdstomtar, ljusstakar, schackfigurer Läs mer...
200 SEK