Diverse auktionsgods, 8 delar

Diverse auktionsgods, 8 delar

Skulpturer, ljusstakar, bordslampor, vägglampor

Länk till objektet hos Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk
2015-09-11 00:00:00
Slutpris
200 SEK

Avslutade auktioner liknande Diverse auktionsgods, 8 delar

Välgörenhetsauktion till förmån för Ukraina, osålt auktionsgods säljes i dess helhet

Ystads Auktioner
2022-03-20
Slutpris
450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på pannå Auktionsgods beskådas signerad, 1900-tal.

Kalmar Auktionsverk AB
2019-09-11
Slutpris
505 SEK
Fasadskylt,

Fasadskylt,

Metropol
2017-02-27
Slutpris
1 400 SEK
2 partier med diverse auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-09-11
Slutpris
350 SEK
2 partier diverse auktionsgods

Bl a metall Läs mer...

Helsingborgs Auktionsverk
2015-09-11
Slutpris
200 SEK
5 partier diverse auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-09-11
Slutpris
350 SEK
Diverse auktionsgods

Diverse auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-06-24
Slutpris
200 SEK
3 partier diverse auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-06-24
Slutpris
200 SEK
Hyllplan diverse auktionsgods

Hyllplan diverse auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-06-24
Slutpris
200 SEK
2 parti div. auktionsgods

2 parti div. auktionsgods

Helsingborgs Auktionsverk
2015-06-10
Slutpris
200 SEK