Kobberkeddel. Denne auktion er annulleret - se nu vare 1946672

Kobberkeddel. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1946672

Kobberkeddel. Keddel af kobber med to hanke af kobber. H. 43 cm. Ø. 65 cm. Fremstår med slitage, buler, ridser.

Lauritz - DK, Næstved, Gl. Holstedvej
2010-07-14 19:42:00
Slutpris
825 DKK

Avslutade auktioner liknande Kobberkeddel. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1946672