Kobberkeddel Denne auktion er annulleret - se nu vare #1941143
Kobberkeddel. Keddel af kobber med to hanke af kobber. H. 47 cm. Ø. 63 cm. Fremstår med slitage, buler, ridser. Proveniens Søholt gods
Lauritz - DK, Næstved, Gl. Holstedvej
2010-07-09 17:44:00
Slutpris
700 DKK
700 DKK