Petroleumsloftlampe  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1926868

Petroleumsloftlampe Denne auktion er annulleret - se nu vare #1926868

Petroleumsloftlampe, stel, oliebeholder og kontravægt udført i bronzeforgyldt metal, rigt støbt med ornamentik, skærm af opalglas. Bemærk! defekt krans. Lauritz.com indestår ikke for eventuelle mangler på ophæng.

Lauritz - DK, Aalborg, Nibevej
2010-06-11 14:43:00
Slutpris
300 DKK

Inga auktioner liknande Petroleumsloftlampe Denne auktion er annulleret - se nu vare #1926868 hittades.