Specialauktion Allmoge åkdyna
ÅKDYNA, 1800-talets första hälft, Skåne, rölakan, dekor av livsträd och blomsterknoppar, viggmönstrad bård, ca 100x49 cm. Delvis renoverad, smärre skador.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge åkdyna
Åkdyna
450 SEK
Åkdyna
1 200 SEK
Åkdyna
600 SEK
Åkdyna Allmoge
850 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
2 000 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
1 000 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
2 800 SEK
Åkdyna
Åkdyna, allmoge Läs mer...
350 SEK
Textilier, allmoge
300 SEK
Åkdyna
1 600 SEK