Specialauktion Allmoge åkdyna
ÅKDYNA, front till, 1800-talets första hälft, Skåne, rölakan, monogrammärkt KHD, dekor av stjärnor i polykromt möster, ca 104x53 cm. Smärre skador.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 800 SEK
Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge åkdyna
Åkdyna
450 SEK
Åkdyna
1 200 SEK
Åkdyna
600 SEK
Åkdyna Allmoge
850 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
2 000 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
1 000 SEK
Specialauktion Allmoge åkdyna
2 000 SEK
Åkdyna
Åkdyna, allmoge Läs mer...
350 SEK
Textilier, allmoge
300 SEK
Åkdyna
1 600 SEK