Design Sylvia Leuchovius Specialauktion keramik
SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggskulptur, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och numrerad 357 d, glaserat stengods, ca 41,5x41,5 cm. 496492.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 200 SEK
Avslutade auktioner liknande Design Sylvia Leuchovius Specialauktion keramik
Sylvia Leuchovius
6 000 SEK
Design Sylvia Leuchovius Specialauktion Keramik
500 SEK
3 400 SEK
300 SEK
Sylvia Leuchovius vas samt skål
450 SEK
Sylvia Leuchovius Rörstrand
1 100 SEK
Sylvia Leuchovius Rörstrand
1 400 SEK
Sylvia Leuchovius Rörstrand
850 SEK
600 SEK
Parti keramik
350 SEK