Design Hertha Hillfon Specialauktion Keramik
HERTHA HILLFON (1921-2013), skål, signerad H Hillfon, delvis glaserat stengods, höjd ca 8, diameter 23,5 cm. 499197.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk2 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Design Hertha Hillfon Specialauktion Keramik
15 500 SEK
1 900 SEK
2 400 SEK
2 600 SEK
4 000 SEK
Hertha Hillfon ljuslykta
7 400 SEK
Akvarell Hertha Hillfon Specialauktion Keramik
5 400 SEK
Hertha Hillfon Specialauktion Keramik
3 800 SEK
4 000 SEK
Hertha Hillfon Modern keramik och konstglas
32 000 SEK