Paolo Buffa. Dækketøjsskab Denne auktion er annulleret1983367
Paolo Buffa. Dækketøjsskab af palisander, front med nedfældig klap, herunder to låger. 1900-tallets midte. Se vare nr. 1881191 H. 140 B. 100 D. 40 cm. Fremstår med låst klap, nøgle mangler, samt lettere slitage.
Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
2010-06-08 19:00:00
Slutpris
10 000 DKK
10 000 DKK