Gentlemans auction
TOBAKIANA, CIGGARRSNOPPARE, metall och trä, höjd ca 28,5 cm, FAT/VÄGGOBJEKT i form av ett hästhuvud i mässing, ca 16,5x23 cm. Fat med borrhål.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk400 SEK
Avslutade auktioner liknande Gentlemans auction
Sybord, plantekasse og 'Gentlemans hanger' (3)
500 DKK
Tøjstativ/Gentlemans hanger
500 DKK
850 DKK
Stina Sunesson 1925-1999 Gouache på kartong
15 000 SEK
COCHRAN TURRET REVOLVER by C B ALLEN
150 000 SEK
1 500 DKK
950 DKK
Blandteknik, Oidentifierad Konstnär
Oidentifierad Konstnär, Fransk skola, 1800-tal, Mansporträtt. Proveniens: Cambi Casa Auction, Genoa, Italien, 12 juni 2019. Osignerad, Blandteknik, bildmått: 36x23 cm, yttermått inklusive ram: 49,5x37. Läs mer...
350 SEK
Gentlemans hanger
1 500 DKK
3 600 DKK