Lot med silver från Danmark, Finland och Sverige.
Lot med silver från Danmark, Finland och Sverige. 18/1900-tal. Vikt 569 gram. Slitage.
625 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot med silver från Danmark, Finland och Sverige.
Norden: Rodekasse â–º
1 700 DKK
300 DKK
10 000 DKK
2 000 DKK
Diverse bestick, silver, Sverige/Finland, 113 gram
400 SEK
Silver, 4 del i etui
900 SEK
220 EUR
330 EUR
Mått: 152 x 212 Läs mer...
100 SEK
Kerstin Lundberg-Stenman, litografi, 'Vårdträd'
180 SEK