Auktionskataloger & slutprislistor 1989-92. H30
Antal se bild 1 Vikta kanter, repor på omslag mm kan förekomma. Mått ca; 22x29cm Se bilder
Länk till objektet hos Jämtloppan50 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger & slutprislistor 1989-92. H30
slutprislistor & auktionskataloger 2001-2022. H29
240 SEK
Auktionskataloger och slutprislistor 98-00. H33
50 SEK
Auktionskataloger & slutprislistor 1996-97. H31
220 SEK
Auktionskataloger & slutprislistor 1993-95. H28
60 SEK
Slutprislistor & auktionskataloger 1984-88. H32
60 SEK
Auktionskataloger, 4 kartonger
450 SEK
50 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk
500 SEK
Auktionskataloger, Bukowskis
600 SEK
Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st
100 SEK