slutprislistor  auktionskataloger 2001-2022. H29

slutprislistor & auktionskataloger 2001-2022. H29

Antal se bild 1 Vikta kanter, repor på omslag mm kan förekomma. Mått ca; 22x29cm Se bilder

Länk till objektet hos Jämtloppan
Jämtloppan
2022-09-25 18:03:00
Slutpris
240 SEK

Avslutade auktioner liknande slutprislistor & auktionskataloger 2001-2022. H29

Auktionskataloger och slutprislistor 98-00. H33

Jämtloppan
2022-09-25
Slutpris
50 SEK
Auktionskataloger  slutprislistor 1996-97. H31

Auktionskataloger & slutprislistor 1996-97. H31

Jämtloppan
2022-09-25
Slutpris
220 SEK
Auktionskataloger  slutprislistor 1993-95. H28

Auktionskataloger & slutprislistor 1993-95. H28

Jämtloppan
2022-09-25
Slutpris
60 SEK
Auktionskataloger  slutprislistor 1989-92. H30

Auktionskataloger & slutprislistor 1989-92. H30

Jämtloppan
2022-09-25
Slutpris
50 SEK
Slutprislistor  auktionskataloger 1984-88. H32

Slutprislistor & auktionskataloger 1984-88. H32

Jämtloppan
2022-09-25
Slutpris
60 SEK
Auktionskataloger, 4 kartonger

Metropol
2016-08-22
Slutpris
450 SEK

Sikö Auktioner
2023-09-08
Slutpris
50 SEK
Auktionskataloger, Stockholms Auktionsverk

Metropol
2015-11-16
Slutpris
500 SEK
Auktionskataloger, Bukowskis

Auktionskataloger, Bukowskis

Metropol
2015-11-16
Slutpris
600 SEK
Auktionskataloger, 19902000-tal, 7 st

Auktionskataloger, 1990/2000-tal, 7 st

Karljohan Auktioner
2022-02-20
Slutpris
100 SEK