Chaiselong Denne auktion er annulleret - se nu vare 1909522

Chaiselong Denne auktion er annulleret - se nu vare #1909522

Overpolstret chaiselong, 1800-tallets slutning. Drejede ben med hjul. Fremstår med skjolder, og kraftige brugsspor. L. 164 D. 64 cm. Proveniens Holsteinsborg gods.

Lauritz - DK, Næstved, Gl. Holstedvej
2010-05-28 21:17:50
Slutpris
1 650 DKK

Avslutade auktioner liknande Chaiselong Denne auktion er annulleret - se nu vare #1909522

Moderne design chaiselong læder sofa - råhvid Denne auktion er annulleret - se nu vare 1954891

Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
2010-07-18
Slutpris
4 600 DKK
Moderne design chaiselong læder sofa - råhvid Denne auktion er annulleret - se nu vare 1961411

2010-07-22
Slutpris
3 300 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong. 2 Denne auktion er annulleret - se nu vare 1973270

Lauritz - DK, Aalborg, Nibevej
2010-08-20
Slutpris
2 100 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong. 2 Denne auktion er annulleret - se nu vare 1945658

2010-07-15
Slutpris
1 850 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong.  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1949305

2010-07-18
Slutpris
2 800 DKK
Dansk møbelarkitekt. Chaiselong af eg Denne auktion er annulleret - se nu vare 1948383

Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
2010-07-20
Slutpris
2 500 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong.  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1948471

2010-07-20
Slutpris
4 200 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong. 2  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1953909

2010-07-25
Slutpris
3 000 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong. 2 Denne auktion er annulleret - se nu vare 1958008

2010-07-26
Slutpris
1 650 DKK
Italiensk design. Modul Hjørnesofa med chaiselong.  Denne auktion er annulleret - se nu vare 1954292

2010-07-30
Slutpris
3 200 DKK