Chaiselong Denne auktion er annulleret - se nu vare #1909522
Overpolstret chaiselong, 1800-tallets slutning. Drejede ben med hjul. Fremstår med skjolder, og kraftige brugsspor. L. 164 D. 64 cm. Proveniens Holsteinsborg gods.
1 650 DKK
Avslutade auktioner liknande Chaiselong Denne auktion er annulleret - se nu vare #1909522
4 600 DKK
3 300 DKK
2 100 DKK
1 850 DKK
2 800 DKK
2 500 DKK
4 200 DKK
3 000 DKK
1 650 DKK
3 200 DKK